Futu Tek Lista E Të Këqinjve

Bashkohu me komunitetin e entuziastëve të lojrave të rritur


Optimizim I Ndër-Platformës

Këto lojra janë të qeta në çdo pajisje.


Lojë E Lirë.

Lojrat më seksi po vijnë tek ju falas.

Lojëra Seksi Cdg: Lojra Ekskluzive Pornografike Falas Shfletuesi

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Shkarko Lojëra Seksi Kur Të Duash Koleksionin Tënd

E di që shumë njerëz që duan të mbledhin porno janë kaq të zemëruar në industrinë e lojërave të të rriturve, për faktin se shumica e vendeve që ofrojnë lojra atje jashtë nuk do t'u japin as lojtarëve mundësinë për të shkarkuar lojrat. Kjo është veçanërisht e vërtetë në epokën HTML5 në të cilën lojrat janë më komplekse dhe pirateria është një problem i madh, pasi bukuria e brezit të ri të lojrave tërheq shumë lojtarë, kështu shumë shanse që uebsajtet pirate të bëjnë para., Por nëse nuk je i interesuar të përfitosh me lojrat që i ka krijuar dikush tjetër, nuk e shohim pse nuk duhet ta kesh në koleksionin tënd personal të zbavitjes për të rritur. E di që ajo që bëjmë është e rrezikshme dhe mund të duket e padrejtë për zhvilluesit që punuan në lojra, por na beso kur themi se e dimë se çfarë po bëjmë. Kemi gjetur një mënyrë për ta bërë piraterinë e këtyre lojrave, por do ta mbajmë sekret, sepse nuk duam që të këqinjtë të gjejnë metodat tona.

Megjithatë, ky është sekreti i vetëm që do të mbajmë larg teje. Jemi krejtësisht transparentë me gjithçka tjetër. Ne besojmë se ti formon vetëm një audiencë në të cilën mund të mbështetesh si një faqe pornoje kur nuk përpiqesh t'i mashtrosh njerëzit në asnjë mënyrë. Tani ju mund të pyesni veten pse ne kemi nevojë për një audiencë në këtë vend nëse ne jemi një vend shkarkimi. Epo, kjo është kthesa me Shkarkimin e Lojrave Seksuale. Nuk do të shkarkojmë vetëm lojërat e pornos. Gjithashtu do ta shijojmë atë direkt në shfletuesin tuaj., Jemi si të gjithë vendet e tjera ku mund të luash lojëra të rriturish, me ndryshimin që kemi lojëra më të mira dhe të shkarkojmë kopsa për secilin prej tyre. Fillo të ndërtosh lojëra porno me ne.

Mund Të Krijosh Koleksionin Më Interesant Të Lojrave.

E di, kur shkon në një faqe porno bixhozi dhe megjithëse ata kanë aq shumë tituj, ti ndjen sikur nuk ke asgjë për të luajtur. Epo, kjo sepse jo të gjithë mendojnë për diversitetin dhe preferencat kryesore të audiencës kur ndërtojnë një vend për lojëra pornoje. Por ne e bëjmë! Arritëm të mblidhnim një koleksion kaq të madh sepse morëm të gjitha kanalet dhe kategoritë kryesore dhe ngarkuam çdo anëtar të ndryshëm të ekipit tonë për të gjetur lojra për një prej tyre. Në këtë mënyrë një studiues mund të përqëndrohet në një kategori dhe të shkojë shumë thellë në kërkim të lojrave., Kështu i kemi të dy lojrat nga strofullat popullore, por gjithashtu shumë lojra në kategori të rralla që disa vende të tjera nuk i paraqesin as në bibliotekën e tyre.

Ne kemi lojrat më të mira në tema të tilla si seksi incest, BDSM, fantazitë trans, hentai ose animacioni dhe paroditë vizatimore. Por ne gjithashtu vimë me kategori fetish për ata që janë në këmbët seksi dhe këmbët e grave, ata që janë të nxehtë me gëzof, djemtë që duan të shohin farën e tyre të rriten brenda barkut të një gruaje, ose edhe ata që shijojnë k * rin dhe torturat e topave, gjë që është mjaft e rrallë në botën e lojrave TË BDSM-së.

Në të njëjtën kohë, ne kemi shumë parodi për lojrat kryesore shumë të kërkuara. Në rastin e Mbikqyrjes për shembull, ne kemi më shumë se një duzinë lojrash parodie, duke përfshirë një lojë të gjitha lesbikeve dhe bandës mbrapsht me të gjitha personazhet nga FPS-të e famshme Të Stuhisë Së Dëborës. Kemi shumë lojra për gra dhe çifte, që janë qoshja më e mirë në botën e lojrave. Tani mund të testosh disa nyje në jetën reale me partnerin tënd nga siguria e dhomës tënde të gjumit., Nëse ndonjëherë pyet veten se si do të ndiheshe gjatë një treshe me partnerin tënd dhe një të huaj, ne kemi treshe dhe kukuvajkat gati për të shkuar. Ka shumë për tu zbuluar dhe ju mund ta bëni atë në një mënyrë të organizuar në vendin tonë.

Të Gjitha Lojrat Që Ofrojmë Janë Teknikisht Të Përsosura

Kur kemi krijuar këtë koleksion lojrash të forta, duam të sigurohemi që të arrijmë sa më shumë publike të mundemi. Zakonisht, njerëzit po luajnë lojrat në vendin tonë për disa minuta dhe pastaj e shkarkojnë atë, kështu që na duhej të ofronim akses për vizitorët për të gjitha platformat dhe të ndërtonim sa më shumë të mundemi një pishine tifozësh. Prandaj e konsideruam VETËM lojrat HTML PËR këtë koleksion, që mund të luhet online nga të gjitha pajisjet direkt në shfletuesin tuaj dhe të shkarkohen në formatin e duhur për pajisjen tuaj., Megjithatë, kur të gjeni një lojë që ju pëlqen, do të shihni që ne shfaqim vetëm një buton shkarkimi, ndërsa faqe të tjera vijnë me butona të ndryshëm shkarkimi për versione të ndryshme që ofrojnë në vartësi të pajisjes tuaj. E pra, kjo është për shkak se ne kemi shkruar një kod që mund të tregojë se cilën pajisje ju jeni duke përdorur për të shkarkuar një lojë dhe pastaj ne ju japim versionin e duhur për të., Nëse do të luash një lojë për një dispozitiv tjetër nga ai që po e shkarkon nga vetëm kliko në tre pikat anash butonit të shkarkimit dhe një menu e rrëzuar do të shfaqet me të gjitha versionet e ndryshme për Dritaret, Mek, iOS dhe Android.

Gjithçka Është Falas Në Shkarkimin E Lojrave Seksuale

Ka shumë vende të tjera që ofrojnë lojra falas për shfaqjen online dhe ka disa vende ku mund të shkarkosh lojëra falas, por nuk mund t'i luash jashtë linje. E pra, kjo është për shkak se ata ende mbështeten në ju shikuar reklama për të bërë paratë e tyre edhe kur pasi të keni shkarkuar një lojë, si ata do të ju dërgojnë reklama nëpërmjet lidhje interneti. Dhe nëse nuk je online, nuk do të mund të luash. Megjithatë, gjetëm një nga mënyrat më të mira për të monetizuar trafikun tonë, dhe mund të ofrojmë lojra shkarkimi falas, jo disa që ju do të duhet të paguani me kohën tuaj duke shikuar reklamat me video që nuk mund t'i kapërceni., Shkarko një lojë dhe do ta shohësh.

Luaj Falas Tani